Nasza misja

Misją KBORU jest niesienie pomocy

Wszystkim poszkodowanym w wypadkach poprzez ich profesjonalną reprezentację i doradztwo w procesie egzekwowania należnego im świadczenia od zakładów ubezpieczeniowych.

Jak wszyscy wiemy polskie drogi nie sprzyjają kierowcom. O każdej porze roku dochodzi do wielu wypadków i kolizji. Tym przykrym zdarzeniom często towarzyszą potem złe wspomnienia, a negatywne emocje mogą się nasilać w wyniku późniejszych problemów.

Image

Któż z nas nie krzywi się na myśl o tych wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem odszkodowania, z dochodzeniem swoich praw względem sprawcy wypadku oraz firm ubezpieczeniowych. Czasem to istna droga przez mękę.

Zadowoleni z wypłaty choćby minimalnego odszkodowania za zniszczony samochód, nie zastanawiamy się nad możliwością uzyskania kolejnej, zasadniczej wypłaty. A jest to możliwe!

W kontakcie z towarzystwami ubezpieczeniowymi pomoże Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych. Dysponujemy fachową wiedzą z dziedziny ubezpieczeń osobowych. Jesteśmy w stanie doprowadzić do wypłaty prawdziwego, znaczącego odszkodowania, nie tylko za ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków czy za zniszczony samochód.

Image

Konsekwencje wypadku to przede wszystkim nadszarpnięte zdrowie, stres, koszty leczenia i rehabilitacji.
To stracony czas i zarobki, gdy poszkodowany nie może pracować.
Towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy powinno za to odpowiedzieć.

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności