Czym jest nasze Biuro?

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych

Powstało na fali niezadowolenia klientów indywidualnych z jakości obsługi ubezpieczycieli. W momencie pojawienia się roszczenia i wypłaty poszkodowanym należnych świadczeń, mogą zaistnieć problemy, z którymi niełatwo się uporać.

W związku z tym, że rynek ubezpieczeniowy w Polsce zdominowany jest przez ubezpieczenia komunikacyjne, głównie w tym zakresie rodzi się wiele zapytań i uzasadnionych roszczeń klientów względem towarzystw. Zastrzeżenia osób ubezpieczonych dotyczą przede wszystkim szybkości wypłaty oraz wysokości ostatecznej sumy świadczenia.
 
Jest jednak coś, z czego wielu kierowców i pasażerów (uczestników wypadków komunikacyjnych) nawet nie zdaje sobie sprawy. Chodzi mianowicie o możliwość wyegzekwowania od ubezpieczycieli należnego poszkodowanemu świadczenia z tytułu odpowiedzialności cywilnej sprawcy wypadku.
 
Właśnie w tego typu sytuacjach pomocą służy Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych, które zdiagnozuje indywidualną sytuację poszkodowanego w wypadku, a następnie zorganizuje, doradzi i przeprowadzi proces wyegzekwowania należnego klientowi świadczenia. Jednym słowem pomoże zdobyć pieniądze należne klientowi po wypadku.
 
Każdy poszkodowany uczestnik wypadku komunikacyjnego ma pełne prawo do otrzymania odszkodowania od sprawcy wypadku, a że każdy posiadacz pojazdu w Polsce jest zobowiązany do wykupienia polisy z tytułu odpowiedzialności cywilnej (OC), w rzeczywistości oznacza to przejęcie tej odpowiedzialności przez wystawcę polisy (Towarzystwo Ubezpieczeniowe) i wypłaty poszkodowanemu należnego odszkodowania.
Image
Kim jesteśmy

Nasza kadra

Obejmuje ludzi od lat związanych z ubezpieczeniami i prawem. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami i wykładowcami akademickimi, którzy mają doświadczenie praktyczne i wiedzę o ciągle zmieniającym się prawie.

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności