Aktualności

Śmiertelny wypadek, 88 tys. zł odszkodowania dla rodziny zmarłego.

Próba uzyskania odszkodowania przez konkurencyjną firmę nie przynosi efektów. Siostry zmarłego zgłaszają się o pomoc do KBORU, co skutkuję wypłatą 88 tyś. złotych odszkodowania.

Czwórka młodych ludzi podróżuje samochodem. W pewnym momencie kierowca traci panowanie nad pojazdem, co doprowadza do zjechania na przeciwny pas i zderzeniem z betoniarką. Następstwa wypadku są tragiczne – nikomu z podróżujących samochodem osobowym nie udaje się przeżyć.  Siostry jednego z tragiczne zmarłych zgłaszają się do firmy dochodzącej odszkodowań. Firmie udaję się uzyskać 10 tys. zł odszkodowania dla jednej z sióstr, druga jednak spotyka się z odmową wypłaty.  Według rodziny zmarłego wypłacona kwota  w żaden sposób nie rekompensuje krzywd, której doznali jej członkowie w skutek wypadku. Siostry postanawiają więc zerwać umowę z wyżej wymienioną firmą i zwracają się o pomoc do KBORU.

Sprawa do naszego Biura trafia w październiku 2013 r. Po przeanalizowaniu wszystkich okoliczności wypadku, postanowiliśmy skierować sprawę na drogę postępowania sądowego.  W kwietniu 2015 r. wyrokiem Sądu, nasi Adwokaci  uzyskali łącznie 88 tys. złotych odszkodowania dla sióstr tragicznie zmarłego mężczyzny.

Udostępnij Znajomym:

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności