Aktualności

Poszkodowana w ciąży.

Bezpieczne narodziny pod opieką KBORU.

Poszkodowana w wypadku była w 3 miesiącu ciąży. Dzięki KBORU mogła spokojnie koncentrować się tylko na sobie i przyszłych narodzinach. W efekcie Mama i Dziecko szczęśliwie zdrowe z wypłatą blisko 15 tys. zł. odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy wypadku.

Poszkodowana w ciąży. Matka i dziecko szczęśliwie zdrowe z wypłatą 15 tys. zł. odszkodowania.

Poszkodowana w chwili wypadku komunikacyjnego, którego była ofiarą była w 3 miesiącu ciąży. Doznała ogólnych stłuczeń całego ciała a także wstrząśnienia mózgu. Sprawa trafia do KBORU. Co istotne, diagnostyka powypadkowa wykazała, że po wypadku ma nadciśnienie ciążowe i ze względów neurologicznych narodziny dziecka będą planowane poprzez cięcie cesarskie. Dokumentacja, którą zbieraliśmy dała podstawy do zwrotu leczenia w placówkach prywatnych i wykonywania badań odpłatnie. Orzeczenie lekarskie dało 6 % uszczerbku na zdrowiu.

Po złożeniu roszczenie w ciągu miesiąca poszkodowana otrzymała 3.670 zł. Kolejne zebrane dokumenty poskutkowały dopłatą w wysokości 6.300 zł. Ostatecznie po kolejnym odwołaniu i negocjacjach jako pełnomocnicy poszkodowanej doszliśmy z TU do ugodowego porozumienie, na mocy którego nastąpiła dopłata 4.800 zł. Łączna kwota wypłat dla poszkodowanej wyniosła blisko 15.000,- zł., W efekcie poszkodowana mogła skupić się tylko na bezpiecznych narodzinach i została szczęśliwą matką.

Udostępnij Znajomym:

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności