Aktualności

Sukcesy KBORU. Trzy razy większe odszkodowanie za stłuczenie i uraz psychiczny.

Poszkodowana doznała stłuczenia kręgosłupa szyjnego. Jednak po wypadku uskarżała się na bóle szyi, karku, pleców, zawroty głowy. Stres pourazowy był na tyle silny, że musiała odbyć leczenie psychologiczne. Uzyskaliśmy dla klientki trzy razy większe odszkodowanie niż ona sama.

Trzy razy większe odszkodowanie za stłuczenie i uraz psychiczny. Sukcesy KBORU.

22- letnia kobieta uczestniczyła w wypadku samochodowym, podróżując jako pasażer samochodu, w który uderzył inny pojazd. Siedziała z tyłu samochodu i uderzenie nastąpiło w tył auta, którym podróżowała. Poszkodowana doznała stłuczenia kręgosłupa szyjnego. Jednak po wypadku uskarżała się na bóle szyi, karku, pleców, zawroty głowy. Stres pourazowy był na tyle silny, że musiała odbyć leczenie psychologiczne. Po wypadku zgłosiła się do Ubezpieczyciela i otrzymała wypłatę w wysokości 1.300 zł. Ubezpieczyciel w decyzji określił kwotę jako ostateczną i w pełni rekompensującą szkodę.

W czerwcu 2015 r. sprawa trafia do KBORU. W wyniku obszernego odwołania do TU, miesiąc później, poszkodowana otrzymała dopłatę w wysokości 1.100 zł. Do końca października klientka uzupełniła dalszą dokumentację medyczną. Ostateczne negocjacje pozwoliły zakończyć walkę o odszkodowanie ugodą poprzez dopłatę kolejnych 1500 zł. W sumie łączne odszkodowanie wyniosło 3 900 zł. 

To kolejny przykład kiedy ubezpieczyciel chce zminimalizować swoją odpowiedzialność. Tylko determinacja i doświadczenie profesjonalnego pełnomocnika może skutecznie przeciwstawić się towarzystwu ubezpieczeniowemu.

 

Udostępnij Znajomym:

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności