Aktualności

Nagroda Radia TOK FM dla Rzecznika Praw Obywatelskich – gratulujemy Panie Adamie.

Nagroda radia TOK FM im. Anny Laszuk za 2015 rok trafiła w ręce Adama Bodnara. Kapituła uznała, że to on i Koalicja Organizacji Pozarządowych organizując akcję „Nasz Rzecznik” mieli największy wpływ na rzeczywistość. W ścisłym finale znaleźli się również Jerzy Owsiak oraz dr Marek Bachański i Dorota Gudaniec.

z19872981Q,RPO-Adam-Bodnar-zostal-jednym-z-laureatow-tegorocz

Grzegorz Waszkiewicz – członek zarządu KBORU miał zaszczyt uczestniczyć w Gali wręczania  nagrody i osobiście pogratulował Panu rzecznikowi.

Adam Bodnar w swojej działalności jako wiceprezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka wykazał się odwagą, niezależnością i konsekwencją w obronie praw człowieka w dzisiejszej Polsce. Koalicja Organizacji Pozarządowych pokazała, jak ważne jest społeczeństwo obywatelskie we współczesnej demokracji. Koalicja Organizacji Pozarządowych, która wysunęła Adama Bodnara na rzecznika praw obywatelskich wykazała nowe możliwości polityki demokratycznej.

prof vetulani 2016Podczas uroczystości doszło do ciekawych spotkań i rozmów. M. in. z prof. Jerzym Vetulani, który wygłosił laudacje o dr. Marku Bachańskim i Dorocie Gudaniec. Cytat: „Mamy wspaniałych kandydatów i mój osobisty wybór dra Bachańskiego wynika z tego, że bardziej niż pozostali zmienił sposób myślenia społeczeństwa. Wszyscy wiemy, jak wiele zrobił Owsiak i żaden hejt nie zmieni tego, że uwielbiamy to, co robi. Wiemy, ile zrobił Adam Bodnar – mówił prof. Vetulani. – Ale dzięki Bachańskiemu i Dorotce Gudaniec nagle rzecz, która 20 lat temu była uważana za zło ostatecznie – marihuana – zaczyna się jawić jako nadzieja. Ideologia nie może przeszkodzić w stosowaniu dobrych rzeczy do dobrych celów. Bachański zmienił sposób myślenia społeczeństwa – mówił prof. Jerzy Vetulani”.

ewa podolska 2016Dziękując za zaproszenie na galę Pani Redaktor Ewie Podolskiej, z którą już od kilku lat prowadzimy wspólne rozmowy na antenie Radio TOK FM w obszarze problemów z ubezpieczeniami i odszkodowaniami, mamy nadzieję, że omawiając tematy praw obywateli w tym zakresie również dokładamy swoją cegiełkę w zwiększaniu świadomości odszkodowawczej słuchaczy.

 

Udostępnij Znajomym:

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności