Aktualności

Śmiertelny wypadek – rodzina otrzymała 130 tys. zł zadośćuczynienia za śmierć męża i ojca.

W wyniku tragicznego wypadku zginął mąż i ojciec – głowa rodziny. W wyniku działań naszego biura rodzina otrzymała odszkodowanie w wysokości 130 tys. zł.

W 2003 roku w wyniku umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu śmierć poniósł kierowca jednego z uczestniczących pojazdów. Żona zmarłego mężczyzny po około pół roku od zdarzenia zgłosiła się do jednej z kancelarii prawnej z prośbą o pomoc. W wyniku tych działań zakład ubezpieczeń wypłacił jedynie 13 tys. zł zadośćuczynienia. Niezadowolona z dalszych kroków klientka postanowiła skorzystać z pomocy naszego biura. Zgłosiła się do nas wraz z dziećmi w 2012 roku.

Wobec wszelkich okoliczności zdarzenia i wcześniejszych działań postanowiliśmy złożyć pozew do sądu. Po przeprowadzonym postępowaniu żona zmarłego otrzymała 70 tys. zł tytułem zadośćuczynienia za krzywdę powstałą w wyniku śmierci męża. Jednocześnie każdy z trzech dorosłych już synów otrzymał po 20 tys. zł. Zdaniem naszych adwokatów zasądzone kwoty nie są adekwatne do poniesionych przez rodzinę strat i zapowiedzieli oni apelację tego wyroku. O jej skutkach i dalszych losach sprawy będziemy informować w kolejnych wpisach.

Udostępnij Znajomym:

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności