Aktualności

Skuteczne działania naszego Biura pozwoliły uzyskać należne odszkodowanie.

Po wypadku poszkodowana zwróciła się najpierw po pomoc do kancelarii prawnej. Bezskuteczne działanie spowodowało przeniesienie sprawy do naszego Biura.

Klientka uległa wypadkowi w wakacje 2015 roku. W wyniku uderzenia rozpędzonego auta, samochód którym podróżowała kilkukrotnie koziołkował. Kobieta doznała silnego stłuczenia barku i ramienia oraz wielu ogólnych potłuczeń ciała, głównie bioder i głowy. W celu uzyskania stosownych świadczeń od ubezpieczyciela sprawcy, poszkodowana zgłosiła się do kancelarii prawnej w swojej miejscowości. Niestety po ponad pół roku kancelarii tej nie  udało uzyskać się odszkodowania. Zawiedziona kobieta postanowiła zwrócić się do naszego Biura.

Skuteczne działania pozwoliły po niecałych dwóch miesiącach na wypłatę pierwszej kwoty w wysokości 2 tysięcy złotych. Jako że leczenie naszej klientki nie zostało zakończone odrzuciliśmy propozycję ugody przedstawioną przez TU. Dodatkowo kobieta przez ponad miesiąc przebywała na zwolnieniu lekarskim, co spowodowało utratę części zarobków. Odwołując się od decyzji ubezpieczyciela zwróciliśmy się również o ich zwrot. Po jego uzyskaniu i zakończeniu leczenia zaproponowaliśmy zakończenie sprawy i podpisanie ugody. Ostatecznie towarzystwo ubezpieczeniowe dopłaciło kolejne 2 tysiące złotych.

W sumie, dzięki staraniom naszego Biura, po około pięciu miesiącach, wypłacono na rzecz klientki 4 tysiące złotych odszkodowania oraz zwrócono utracony dochód i poniesione koszty leczenia.

 

 

 

 

Udostępnij Znajomym:

Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o.

Mickiewicza 63,
01-625 Warszawa

tel. 22 256 53 00
fax: 22 256 53 05

Godziny pracy:

pn-pt od 9.00 do 17.00

kontakt
Aktualności