Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych

Powstało na fali niezadowolenia klientów indywidualnych z jakości obsługi ubezpieczycieli. W momencie pojawienia się roszczenia i wypłaty poszkodowanym należnych świadczeń, mogą zaistnieć problemy, z którymi niełatwo się uporać.

W związku z tym, że rynek ubezpieczeniowy w Polsce zdominowany jest przez ubezpieczenia komunikacyjne, głównie w tym zakresie rodzi się wiele zapytań i uzasadnionych roszczeń klientów względem towarzystw. Zastrzeżenia osób ubezpieczonych dotyczą przede wszystkim szybkości wypłaty oraz wysokości ostatecznej sumy świadczenia.
Jest jednak coś, z czego wielu kierowców i pasażerów (uczestników wypadków komunikacyjnych) nawet nie zdaje sobie sprawy. Chodzi mianowicie o możliwość wyegzekwowania od ubezpieczycieli należnego poszkodowanemu świadczenia z tytułu odpowiedzialności cywilnej sprawcy wypadku.
Właśnie w tego typu sytuacjach pomocą służy Krajowe Biuro Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych, które zdiagnozuje indywidualną sytuację poszkodowanego w wypadku, a następnie zorganizuje, doradzi i przeprowadzi proces wyegzekwowania należnego klientowi świadczenia. Jednym słowem pomoże zdobyć pieniądze należne klientowi po wypadku.
Każdy poszkodowany uczestnik wypadku komunikacyjnego ma pełne prawo do otrzymania odszkodowania od sprawcy wypadku, a że każdy posiadacz pojazdu w Polsce jest zobowiązany do wykupienia polisy z tytułu odpowiedzialności cywilnej (OC), w rzeczywistości oznacza to przejęcie tej odpowiedzialności przez wystawcę polisy (Towarzystwo Ubezpieczeniowe) i wypłaty poszkodowanemu należnego odszkodowania.
wypadek komunikacyjny
wypadek komunikacyjny
dochodzenie odszkodowań

Poznaj kadrę Krajowego Biura Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych

Grzegorz Waszkiewicz

Broker Ubezpieczeniowy – Członek Zarządu.

mec. Bartosz Graś

Adwokat – Przewodniczący Zespołu Prawnego

Agnieszka Deryło-Łoś

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta i Sieci Sprzedaży

mec. Bartłomiej Gruszczyński

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie

mec. Agnieszka Barszcz

Prawnik biznesowy, wykładowca prawa cywilnego

Dołącz do nas!

Poszukujemy osób do naszego zespołu. Kliknij i dowiedz się więcej!